WYSYŁKA W 24H Z POLSKI, DARMOWA DOSTAWA OD 100 ZŁ

 

Współpraca

Marzysz o realizacji własnego projektu przypinki? Stawiasz na promocję w Internecie, ale brakuje Ci funduszy na stworzenie ozdoby na ubranie z logo Twojej marki? A może zwyczajnie pragniesz stworzyć kolekcjonerską przypinkę, dzięki której wzmocnisz więzi wśród członków grupy, do której należysz? Odpowiedź na każde z tych pytań jest taka sama - podejmij współpracę z marką Pinets i zacznij spełniać swoje marzenia!

Oferujemy możliwość realizacji Twojego projektu przypinki lub broszki. Podejmiemy współpracę z twórcami, których nieograniczona fantazja stanie się źródłem nowych, unikatowych wzorów ozdób na ubranie, plecak czy torbę podróżną. Naszym celem jest popularyzowanie Twojej idei, marki lub przedsięwzięcia. Pomożemy Ci w wyrażeniu siebie poprzez unikatową i niepowtarzalną przypinkę.

Jeżeli posiadasz swoich fanów lub grupę, która w oryginalny sposób chciałaby wyrazić swoją odmienność i wyjątkowość, to nasza oferta współpracy jest dla Ciebie idealna. Dzięki zrealizowaniu przez nas Twojego projektu przypinki lub broszki zdobędziesz silniejszą więź ze swoimi fanami oraz dotrzesz ze swoim przesłaniem do szerszego grona odbiorców.

W ramach podjętej z nami współpracy nie poniesiesz żadnych kosztów produkcji, w tym kosztów wykonania formy. Twój projekt przypinki lub broszki ma szansę wkrótce stać się rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Marka Pinets dociera ze swoimi produktami do różnych zakątków świata. To Twoja szansa, by skrywane do tej pory projekty graficzne mogły wreszcie ujrzeć światło dzienne w formie fizycznej.

Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

POROZMAWIAJMY
Polska +48 507 102 625
Deutschland +49 179 4250620
sklep@pinets.pl
MAGAZYN
FOSET PL
Pomorska 58, 70-812 Szczecin, Poland

FOSET DE
Alt-Radekowerstr. 4, 16307 Mescherin ot Radekow, Deutschland
GODZINY PRACY
W dni robocze
od 8:00 do 16:00