WYSYŁKA W 24H Z POLSKI, DARMOWA DOSTAWA OD 100 ZŁ

Przypinki – wyraź siebie
za pomocą kolorowej ozdoby

 
Jednym z popularnych rodzajów ozdobnej biżuterii jest przypinka. To stosunkowo niewielkich rozmiarów emaliowana ozdoba wzbogacona o metalowy pin, czyli tzw. wpinkę. Dzięki wpince przypinkę można łatwo wpiąć w każdy rodzaj materiału, z którego uszyte jest Twoje ulubione ubranie. Ten prosty zabieg pozwala wprowadzić widoczną zmianę w Twojej stylizacji.

 

Przypinka Pinets - najlepszy prezent dla każdego

 

Przypinka w służbie polityki,
marketingu i popkultury

 
Historia przypinek sięga końca XVIII wieku, kiedy to po raz pierwszy zostały one wyprodukowane na potrzeby kampanii wyborczej na ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Popularyzacja przypinek była efektem wykorzystywania ich zarówno do celów politycznych, jak i marketingowych. Dopiero w drugiej połowie ubiegłego wieku przypinki zaczęły stawać się elementem popkultury. Sięgali po nią fani rockowych zespołów muzycznych, nierzadko wykazując się przy tym wspaniałą kreatywnością przy ich samodzielnym wytwarzaniu. Popularność przypinki w Polsce przypadła na lata 80. i 90. XX wieku. Obecnie możemy mówić o prawdziwym powrocie do przypinkowej mody, popularyzowanej przez portale społecznościowe.
 

Przypinka jako uniwersalny dodatek
do każdego rodzaju ubrania

 
Uniwersalność przypinki sprawia, iż może być ona przypięta do każdego rodzaju ubrania czy dodatku w postaci czapki, szalika, torebki lub torby podróżnej. Mnogość motywów i kształtów, bogactwo kolorów, tematyczne projekty dla każdego, niezależnie od płci i wieku – tym charakteryzują się przypinki oferowane przez markę Pinets. Jeżeli jesteś fanem kultowej postaci z kreskówki czy filmu, przypnij przypinkę z wizerunkiem swojego bohatera do ulubionej koszuli. Lubisz koty, pracujesz w służbie medycznej, a może kochasz Pokemony? W tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń. Przypinka z jednym motywem świetnie dopasuje się do innej przypinki, tworząc unikatową kompozycję. To najlepszy sposób na przełamanie rutyny w zakresie własnej stylizacji.
 

Przypinka jako uniwersalny dodatek do każdego rodzaju ubrania

 

Przypinka jako sposób na nadanie
drugiego życia starym ubraniom

 
Zaglądając do szafy zapewne wielu z Was zastanawiało się, co zrobić z ulubioną bluzką, koszulą czy żakietem, którego krój był modny kilka sezonów temu. Najlepszym rozwiązaniem na dokonanie metamorfozy we własnej garderobie jest zakup kilku różnorodnych przypinek. Pozwolą one odmienić każdy rodzaj ubrania, zależnie od własnego gustu i przeznaczenia. Przypinka wpięta w marynarkę nada Twojej stylizacji otwarty i przyjazny charakter. Dzięki przypince zaoszczędzisz sporą sumę na zakup kolejnej torebki. Przypinka to ekonomiczny i oryginalny sposób na urozmaicenie własnego wyglądu.

 

Przypinka – najlepszy prezent
dla Ciebie i Twoich najbliższych

 
Sięgnij po bogactwo tematyczne przypinek i spraw sobie prezent już dziś. Każda przypinka została przygotowana i zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Wybierz swój ulubiony zestaw przypinek i stwórz dzięki nim oryginalne i niepowtarzalne dopełnienie kreacji za przystępną cenę. Przypinka nada Twojemu ubiorowi nowatorski charakter i sprawi, że zawsze będziesz w centrum uwagi. Najlepszą jakość przypinek gwarantuje firma Pinets LLC z Pensylwanii w USA, której autoryzowanym dystrybutorem w Polsce jest firma FOSET.